KVK Anakart Değişimi Yerine Cihaz Değişimi.

Turan Ö. |

03/09/2016 cumartesi Xperia m4 aqua (ımeı:3581390****) telefonumu 16***41 no.lu teknik servis formu ile KVK Bakırköy teknik servise teslim ettim. Cihazın durumunu
sorguladığımda anakart değişimi için sipariş verildiğini gördüm. Buna göre aklıma ilk gelen anakart değişiminin cihaz bütünlüğü ve parça maliyeti baz alınınca %90'a varan bir değişim. Kaldı ki anakart bu, mikrofon yafa flaş değil. Birebir cihaz değişimini talep edeceğim ama ulaşmak ne çare! Web sayfasındaki iletişim formu hata veriyor. 0850 222 1 585 çalmıyor bile. İllaki Bakırköy'e mi gitmeli?

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turan Ö.
  03 Ocak
  17:44

  Kasım 2016 tarihli 12***62 sayılı Esenyurt Tüketici Hakem Heyeti kararına göre cihazın birebir değişim uygun görüldü, karar tarafıma ve firmaya tebliğ edildi. Tebliğ üzerinden 15 gün çoktan geçti.
  Kvk Bakırköy servise gittim.
  Sony Xperia avukatlarına yolladık onlar cevap vermeden bir şey yapamayız biz sizi ararız, mesaj yollarız dediler.
  Gülelim mi yoksa ağlayalım mı, şey kem kum sizi şikayet ettim sizi KVK Bakırköy şubesini, sonuçta Tüketici Hakem Heyetine sizin aleyhinize karar verdi...
  Neyse Sony Xperia aradım, bir mail adresi verdiler, belgeleri buraya yollayın dediler. 28 Aralık 2016 da yolladım.
  Bugün aradılar falan filan. Sabırlı olursanız ilgili birim size dönüş yapacak dedi!
  4 aydan fazla süredir sabrediyorum sabırsızlık bunun neresinde üstelik yasal karar var elimde, 15 gün verilen yasal süre de geçti, şimdi yasal hakkım olan \"icra takibi\" mi başlatayım dedim. Enfes cevap geldi, beyefendi \"biz bilgi vermek için aradık\". Hayda verilen bilgide benim bilmediğim ne var?
  Neyse KVK ile sony bitmiştir ilanı da aha bu