15 Şubat 2013

KVK 2 Aylık Telefonumu Tamir Etmeden Gönderdi!

KVK telefonumun ana kartı yandığını iddaa ederek değiştirdi. Daha sonra telefonumu almaya gittiğimde vidalarının özensizce sıkıldığını eski vidaların kullanıldığını telefonun arkasına bi yapışkan yapıştırıldığını ve telefonumu kontrol ettiğimde açılmadığını gördüm ve teslim almadım. Daha sonra beni tekrar arayarak pilin bozuk olduğunu söylediler.

Telefon piline bakmadan ana kartımı değiştirdiler. Yok yere 2 aylık telefonum şu an ana kartı değiştirilmiş, vidaları sanki 2 yıllık telefon gibi tahrip olmuş ve 20 iş günü tamir süresini geçmelerine rağmen bana değiştirmiyoruz ve para iadesi yapmıyoruz yasal yola başvurun gibi tüketiciyi mağdur edici şeyler söyledi.Yasal yollara başvurup paramı iade alacağım.

Faruk 47 Okunma

Cevaplar

  • KVK Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin mail adresine geri dönüş yapılmıştır. Müşterilerimiz talep,şikayet ve görüşleri ile ilgili bize www.kvkteknikservis.com/kvk/comm.asp adresinden ulaşabilir. Saygılarımızla, KVK Teknik Servis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

  • Faruk16 Şubat 2013

    16.02.2013 Cihazım tekrar pilin değiştirip getirdiler ve bana tamir olduğunu söylediler.Önceki gün aradığım müşteri temsilcisi servisin telefona test pili taktığını ve çalıştığını söylemişti.16.02.2013 tarihinde teslim aldığımda tekrar cihazım açılmadı bu üçüncü defa servise gidişi ,benim ikinci kez teslim almaya gidişim ve telefonun açılmaması.. Söylenecek fazla söz yok Telefonum 2 aylık ve iki kere tamir gördü iki kere parça değişimi oldu.KVK her türlü müşteriyi mağdur edici davranıışta bulunuyor. Telefonu bu şekilde kabul etmiyorum. 16 Şubat 2013 22:26:48

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön