31 Ağustos 2013 #1986892

Kuz Optik Ürünlerin İadesinde Sorun Çıkardı!

Kuz Optik mağazası Antares şubesinden Swiss Military marka saat aldım. Ürünleri kullanmadan ertesi gün iade etmek istediğimi söyledim ve mağazaya gittiğimde yapmayacaklarını söylediler. Ayrıca mağaza personellerinin saygısız konuşmaları beni oldukça rahatsız etti. Bu durumu şirkete yazdım, rahatça bana kanunu yazdılar. İade almıyorsunuz bari değişim yapın. Kuz Optik firmasından şikayetçiyim. Ürünün tamamen iadesini ya da değişimini rica ediyorum.

Anil 438 Okunma

Cevaplar

  • Anil01 Eylül 2013

    Şikayetleri ne kadar titizlikle incelediğiniz bir üstte yazan soruna bulduğunuz çözümden belli.Laubali, almaya karar verdiğim saati paketlemeden önce kredi kartını alıp parayı çeken bir satıcıya sahip bir firmanın ürettiği bir çözüm ancak bu olabilir.Daha fazlasını beklemek mantıklı düşünen biri için lüks olur.Ancak bu siteye olan güvenimden isteğğimi yineliyorum!Saati değiştirmek istiyorum.

  • Kuz Optik ve Saat Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Kuz Optik ve Saat olarak Müşterilerimizin öneri ve şikayetleri titizlikle değerlendirilmektedir. Müşterimiz, görerek ve beğenerek satın almış olduğu ürünü geçerli bir neden olmaksızın iade etmek istemiştir. Keyfiyeti iadenin sözkonusu olmadığı müşterimize iletilmiştir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Kuz Optik ve Saat

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön