20 Eylül 2013 #2022846

Kuz Optik Sonradan Fiyat Değiştirdi!

Seiko 5 saat ile ilgili fiyat verdiler. Önden kapatıp istediler. Banka aracılığıyla yolladım. Sonra Merkez'den bir hafta sonra aradılar ve yanlış fiyat verdiklerini, 100 tl daha fazla vermemi yoksa verdiğiniz kaparoyu geri yollayacaklarını söylediler. Yıllardır işletme sahibiyim ben, müşterime bunu diyemedim. Çok çok daha fazlasını kaybettiğim olmuştur. Adam bir de diyor ki fiyat iki yıl öncesinin fiyatıymış güncellememişler.


Benim sorunum değil bence. Saati çok beğendiğim için aldım ama anladım ki müşteri memnuniyeti 0 - para hırsı 1. Saati almaya gittiğimde de söyledim. Demek ki ben müşteri olarak, 100 tl den daha değersizim. Bu mesajı para için değil azda olsa müşteriye önem versinler diye yazıyorum.

Cenk 585 Okunma

Cevaplar

  • Kuz Optik ve Saat Temsilcisi24 Eylül 2013

    Kuz Optik ve Saat olarak Müşterilerimizin öneri ve şikayetleri titizlikle değerlendirilmektedir. Kapora ile ürünün temini arasında geçen sürede; Mümessil firmanın fiyatlarda yaptığı değişiklik müşterimize bildirilmiş olup, ürün müşterimize teslim edilmiştir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Kuz Optik ve Saat

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön