08 Mayıs 2013

Kuz Optik Sorunlu Ürünün Ayıplı Firması!

11. 03. 11 tarihinde Ank. Antares kuz saatten 455734 nolu fat. ile Viceroy saat aldım. 2 ay içinde beyaz deri kordonu soyuldu. Bir kaç ay içinde de ileri gitmeye başladı. 08. 03. 12 de ilk kez servise gönderildi. geldiğinde geri kalmaya başlamıştı. Tekrar servise gitti. 3. defadan itibaren antares, artık saati değiştirirler diyerek teslim aldı ama ist. dan aynı bozuk saat temcit pilavı gibi önüme sürüldü.

Dilekçe vererek saatin geri gönderilmemesini, iade almalarını istediğimi belirttim. Toplam 6-7 kere gidip geldi saatim ve bana sorunu yok dendi. Artık kuz saat, hediye dağıtsa, alıp da başımı ağrıtmam. Saatimin sorunu hala çözülmüş değil. Sanırım Viceroya da yazmam ve tüketici mahkemesine başvurmam gerek.

Banu 640 Okunma

Cevaplar

 • Banu29 Temmuz 2013

  saatimi ara ara kullanıyorum. hala biraz ileri gidiyor. ama artık kabullendim ki, otomatik olan bu bir saatten daha fazlasını beklemek pek mümkün olamıycak. kullanacağım gün ayar yapıp takıyorum. bir daha otomatik saat almayacağım :)

 • Banu'nun Teşekkür Mesajı29 Temmuz 2013

  şikayetvar sitesine yazdıktan sonra kuz optik firmasının ilgisi ve çözüm çabasından memnun kaldım. ama elbette, buraya yazmadan önce aynı çabayı göstermiş olmalarını tercih ve tavsiye ederdim. bu siteden şikayaetimi dikkate alıp ilgilendikleri için teşekkür ederim.

 • Banu31 Mayıs 2013

  30 mayısta saatimi teslim aldım. yeni güzel bir kordon takılmış. iç mekanizmasının değiştiğini, kasasının polisaj yapıldığını söylediler. dünden beri kolumda, zamanı yakalayabilecek mi, zaman gösterecek :)

 • Banu29 Mayıs 2013

  28 mayısta, saatimi mağazadan alabileceğimi bildiren bir sms geldi. 29 mayısta, almadığımı hatırlatan, almamı isteyen bir sms daha. belli ki benim kadar sabırlı değiller :) ama ben de programımı, her an kuz saatten haber gelebilir diyerek boş tutmuyordum :D kısmetse yarın gideceğim. bakalım saatim saati doğru sayabilecek mi :)

 • Banu27 Mayıs 2013

  yaklaşık iki hafta önce, saatimi kuz saat antarese servise teslim ettim. mekanızmasının ve kordonunun değişeceğini söylediler. doğru çalışır hale gelecekse, tamam dedim. henüz ses yok !!

 • Kuz Optik ve Saat Temsilcisi14 Mayıs 2013

  Kuz Optik ve Saat olarak Müşterilerimizin öneri ve şikayetleri titizlikle değerlendirilmektedir. Saat, yetkili teknik servis tarafından incelenebilmesi için müşterimizden istenmiştir. İnceleme neticesinde müşterimize bilgi verilecektir. Bilginize sunarız. Kuz Optik ve Saat

 • Banu13 Mayıs 2013

  şikayetimle ilgili değerlendirme yapmam istenmiş, ancak kuz optik tarafından henüz ve hala bana dönülmediği için değerlendirmelerimi ancak "0" olarak yapabildim :(

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön