30 Eylül 2013

Kuz Optik Arızalı Ürün Satıp Servise Gönderdiler!

Kaliteli firmadır ve müşteri odaklı diye düşünerek ablam hediye olarak bana Kuz Optik'ten 14.09.2013te hediye bir saat aldı. Hediyeyi kullanırken sürekli geri kaldığını gördüm ve mekanizmasının bozuk olduğunu anladım, durumu Galeria Kuz Optik şubesine telefon açarak anlattım. Ürün değişimi için mağazaya davet edildim. Burada aldığım cevap saati koluma taktığım için değiştiremeyeceklermiş.

Suçum kol saatini koluma takmakmış. Mağazada yaşadıklarım tek kelime ile çok kötü: beni Avcılar'dan Ataköy'e kusurlu satılan bu ürünü servise almak için çağırmışlar, hiç sıkılmadan bir de mağazamızda stres yaratmayın dediler. Utanç vericiydi, bozuk sattıkları üç kuruşluk bir saat için bir de azar işittim.

Sedat 421 Okunma

Cevaplar

  • Kuz Optik ve Saat Temsilcisi30 Eylül 2013

    Kuz Optik ve Saat olarak Müşterilerimizin öneri ve şikayetleri titizlikle değerlendirilmektedir. Kanunen kullanılmış saatin değişimi sözkonusu değildir. Müşterimizin iddia ettiği arızanın tespitini ancak yetkili teknik servis yapar. Yetkili teknik servisin raporu doğrultusunda müşteri memnuniyeti için gereken yapılır. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Kuz Optik ve Saat Kapora ile ürünün temini arasında geçen sürede; Mümessil firmanın fiyatlarda yaptığı değişiklik müşterimize bildirilmiş olup, ürün müşterimize teslim edilmiştir. Bilginize sunarız. Saygılarımızla, Kuz Optik ve Saat

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön