Kuz Optik Arızalı Ürün Satıp Servise Gönderdiler!

Sedat G. |

Kaliteli firmadır ve müşteri odaklı diye düşünerek ablam hediye olarak bana Kuz Optik'ten 14.09.2013te hediye bir saat aldı. Hediyeyi kullanırken sürekli geri kaldığını gördüm ve mekanizmasının bozuk olduğunu anladım, durumu Galeria Kuz Optik şubesine telefon açarak anlattım. Ürün değişimi için mağazaya davet edildim. Burada aldığım cevap saati koluma taktığım için değiştiremeyeceklermiş.

Suçum kol saatini koluma takmakmış. Mağazada yaşadıklarım tek kelime ile çok kötü: beni Avcılar'dan Ataköy'e kusurlu satılan bu ürünü servise almak için çağırmışlar, hiç sıkılmadan bir de mağazamızda stres yaratmayın dediler. Utanç vericiydi, bozuk sattıkları üç kuruşluk bir saat için bir de azar işittim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Bayi Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  11:57

  Kuz Optik ve Saat olarak Müşterilerimizin öneri ve şikayetleri titizlikle değerlendirilmektedir.
  Kanunen kullanılmış saatin değişimi sözkonusu değildir. Müşterimizin iddia ettiği arızanın tespitini ancak yetkili teknik servis yapar. Yetkili teknik servisin raporu doğrultusunda müşteri memnuniyeti için gereken yapılır. Bilginize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Kuz Optik ve Saat
  Kapora ile ürünün temini arasında geçen sürede; Mümessil firmanın fiyatlarda yaptığı değişiklik müşterimize bildirilmiş olup, ürün müşterimize teslim edilmiştir. Bilginize sunarız.

  Saygılarımızla,
  Kuz Optik ve Saat