08 Kasım
#12924832

Kuveyt Türk Yalan Beyan İle Tüketici Hakem Heyetini Yanılttılar!

Yenimahalle İlçe Tüketici Hakem Heyetinin 03.10.2019 ve 018620190006969 numaralı kararı.


Ben, Kuveyt Türk kredi kartım ile bir kampanyaya dahil olduğumu ve bu kampanya şartlarını yerine getirmeme rağmen vaat edilen 50 TL'lik altın puanın hesabıma tanımlanmadığından şikayetçi oldum.


Ama bana gelen cevapta "İddia ettiği 50,00 TL banka tarafından tahsil edilmediğini, tahsil edilmeyen masrafın talep edilmesi haksız ve hukuka aykırı" diye savunma verilmiş ve bu doğrultuda karar verilmiş.


Neye istinaden böyle bir cevap verdiniz bana yazılı olarak detaylı bir şekilde açıklayabilir misiniz? Sizin yaptığınız Tüketici Hakem Heyetini Yalan Beyan ile kandırmak değil de nedir?


Ben, kredi kartımdan 50 TL aidat ücreti kestiler diye bir itiraz etmedim, ne tahsilatından bahsediyorsunuz? Niye tüketici hakem heyetini yanıltıyorsunuz? Kararı itiraz edeceğim.


Yarın bir gün hesabımdaki tüm parayı çekerler itiraz edersem de bankamıza bağışladı derler falan korktum. Dün itibariyle tüm paramı Vakıf Katılım hesabıma aktardım. Güvenemiyorum artık bu bankaya sözde İslami Hassasiyeti olan bir banka.

Serhat Serhat 1.761 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi08 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Ziyaretçi Yorumları