22 Ağustos 2016

Kuveyt Türk Tarafından İade Yatırılmıyor!

9*** no.lu Senin Bankan müşterisiyim temmuz ayı içerisinde Kuveyt Türk Senin Bankan'a başvurdum hesabım açıldı aynı ay 100 TL harcama yaptığım halde 25 TL iadem kampanya şartlarında yazan süre üzerinden 10 gün geçmesine rağmen halen yatırılmadı.

İki sefer iade için müşteri hizmetlerinden talep oluşturdum sonuç alamadım. Bu platformdan da çözüm bulamazsam hesabı kapatıp Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım.
Kuveyt Türk'ün bu denli amatör çalıştığını bilseydim hiç hesap açtırmazdım.

Emrah 410 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi23 Ağustos 2016

    Sayın Müşterimiz, Senin Bankan Kampanya İadesi hesabınıza sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön