25 Mart 2013 #1705576

Kuveyt Türk Sanal Pos Cihazı İsteğimiz Kabul Edildikten Sonra İptal Edildi!

Şubat ayında sanal POS başvurusu yaptım. Kurulma aşaması çok uzun sürdü, defalarca şikayetler sonunda sanal POS nihayetinde 8. Martta Kuruldu. Sanal POS üzerinden Test Kredi kart çekimi yaptık, hatalı çıktı. Kuveyt Türk'ü aradık 1 hafta bekleyin dediler ve bir daha deneyin.


1 hafta sonra denedik yine olmayınca telefon açtık ve bize denildi ki: sanal posunuz genel müdürlükten S*** K. tarafından 8. Martta kalanmış. Yani açıldığı aynı günde ama bize haber verilmemiştir.


4 ayrı Kuveyt Türk şubesini aradıktan sonra nedenini öğrendik. Alman Vatandaşı olmam. Mavi Kartımdaki T. C. Kimlik no. şu BKM tarafından tanınmaması. Bunun üzerine yine defalarca şikayet edilmesine rağmen bana geri dönüş yapılmadı.

Burak 641 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bankamızdan verilen POS cihazının bilginiz dışında iptal edilmesi ile ilgili talebiniz hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Talebiniz Bankamız ile yaptığınız daha önceki görüşmeler neticesinde kayıt altına alınmış ve incele süreci başlatılmıştır. Konunun çözümü ile ilgili size bilgi verilecektir. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

  • Burak25 Mart 2013

    Benim ana Sikayetim bilgim disinda olmasi degil, sanal POS un iptal edilmesi ve bunun nedenide Mavi karttan dolayi olmasi. Bunu ilk basdan bilmeliydiniz ki bu cözünülmücek bir engel degildir. 5901 Sayili Kanunla taninan haklarimin Kullanilmasina engel olmaktir. Sanal POS un acilen tekrardan kurulmasini talep ediyorum aksi takdirde icisleri bakanligina Sikayette Bulunmam gerekicek.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bankamızdan verilen POS cihazının bilginiz dışında iptal edilmesi ile ilgili talebiniz hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön