05 Kasım
#12911664

Kuveyt Türk Sağlam Kart 50 TL Altın Puan Vermiyor

12-13 aydır Sale Plus kredi kartımla 200 TL ve üzeri alışveriş yapıyor ve ekstrelerimi ödeme tarihi geçmeden ödüyorum fakat halen hesabıma 50 TL altın puan yansımadı, konuyla ilgili çağrı merkezinden F** bey aracılığıyla gereken mercilere başvuru yaptım fakat F*** bey bana geri dönüş yaptığında bu kampanyanın sadece sağlam kartlarda geçerli olduğunu belirtti sonra müşteri memnuniyeti departmanına defalarca maille ulaştım fakat cevap aynıydı.


Ekteki ekran görüntüsünde de paylaştığım üzere web sitesinde sağlam karttaki tüm kampanyaların Sale Plus kartlarda da geçerli olduğunu belirttikleri için ben de 12 aydan fazla bir zamandır Sale Plus kartımla kampanya şartlarını sağlamak için gerekenleri yaptım.


Fakat hala 50 TL altın puan hesabıma geçmedi, demek ki Kuveyt Türk sözünü tutan bir banka değilmiş bunu anlamış olduk ve artık Kuveyt Türk bankasının ürünlerini kullanmayacağım.

İsa İsa 2.301 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi06 Kasım

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Ziyaretçi Yorumları