27 Mart
#11769266

Kuveyt Türk Personelinin Saygısızlığı!

Kuveyt Türk'ten gelecek olan kredi kartım için 0332 812 ** numarasından (Konya Akşehir'den) arandım telefonum çekmeyen yerde olduğu için karşıdaki bayan bana hitaben "konuşmuyor geri zekalı" ifadesini bana kullanmıştır. Tekrar dönüş yaptığımda ise adresimin yanlış olduğunu ve kendilerinin böyle işlerle uğraşamayacağını belirtip beni suçlama yoluna gitmiştir.


Kuveyt Türk'e şikayet edeceğimi söylediğimde ise, istediğin yere şikayet et diye tavır göstermiştir. Tüm ısrarlarıma rağmen ismini bana vermemiştir. Sırf bu yüzden kredi kartımın iptalini isteyeceğim. Siz böyleleri yüzünden çok müşteri kaybedersiniz. Oysaki çok güzel düşüncelerim vardı bankanız hakkında.

Ferhat Ferhat 3.393 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi27 Mart

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Ziyaretçi Yorumları