Kuveyt Türk Paramı İade Etmiyor

Ülkü Ülkü14 Eylül 2019 21:16

07/09/2019 tarihinde Kuveyt Türk bankaATM sine para yatırırken param kasaya alınıyor dedi ve işlem durdu müşteri hizmetlerini hemen arayarak ATM ye paramın sıkıştığını ATM'nin işlemleri durduğunu ve kartımı vermediğini söyledim kartımı iptal ettiler sıkışan tutarın belirlenip hesabıma üç iş günü içinde yatacağını söylediler.

Bugün bir hafta oldu ve hala çözülmedi müşteri hizmetleri olsun banka olsun hiç kimse yardımcı olmuyor kimse bir şey bilmiyor böyle bir saçmalık yok yani olamaz gökten ilahi bir güç gelip bu işlemleri yapacak sanırım çünkü kimsenin konu hakkında bilgisi yok.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Kuveyt Türk Logo Kuveyt Türk 16 Eylül 2019 07:35

Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler