05 Nisan 2017 #8205487

Kuveyt Türk Müşteriyi Yanlış Bilgi Verme!

Bankanın eski bir müşterisi olmama rağmen ilk defa talep ettiğim ve kullandığım kredi kartının acil telefon ihtiyacım olduğu için alışveriş öncesinde taksitlendirme yapmayı unuttuğum ve bankamın bana bunu sonradan taksitlendirme yapamayacağını belirtmesi ve Bağcılar şubedeki U** a** beyden kredi kartını alırken telefon alacağımı belirtmiş olduğum halde cep telefonlarında taksitlendirme olmadığını söylememiştir. Buna istinaden kredi kartını taksitlendirme var diye aldım ve telefonu da aldım ekstrem geldi ve tek çekim olduğu için o parayı ödeme imkanım yok çünkü benim imkanım olmadığı için bankamdan taksitli olarak alışveriş yapmak ihtiyacımı öyle gidermek için almıştım. Bankam istese hemen taksitlendirme yapabilir ancak banka politikası ya da banka kuralı adı altında başka bir şey demiyor ve hiçbir şekilde de asla yardımcı olmuyor, banka personelinden ve bankadan şikayetçiyim.

Mustafa 1.966 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı08 Nisan 2017

    Gerekli kolaylığı sağladığınız için teşekkür ederim.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi07 Nisan 2017

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. Telefon alım işlemleri BDDK kararı gereğince yapılamamaktadır. Ancak memnuniyetiniz için kartın borcunun yarısı ötelendi. Bilgilerinize sunarız. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi06 Nisan 2017

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön