01 Kasım 2016
Yorum Yap
#6836304

Kuveyt Türk Müşteriyi Umursamıyor

25 Ekim tarihinde Kuveyt Türk ''912... Hesap no. ’lu müşterinizim. Bankanızdan 2014 yılında 96 aylık kredi çektim. Yasal olarak hakkım varsa promosyon talep ediyorum. Gereğini arz ederim. '' şeklinde elektronik yolla başvuru yaptım. Tarafıma 1 dııt seslik çağrı atıp ve ajanda göndererek başvurumu kapattıklarını mail yoluyla ilettiler. Bankayı telefon yoluyla arayarak talebimi yenileyip, resmi yazı yoluyla tarafıma dönüş yapılmasını istedim.


Banka daha önceden olduğu gibi 1 dııtlık çağrı atıp ve mailime talebimi kapattıklarını istersem 4443123 no.lu numaradan ulaşabileceğimi yazmışlar. Aradım cevap olarak resmi yazı ile başvurmam halinde resmi yazı ile cevap vereceklerini söylediler. Adres istedim, şirket kuralları gereği adres paylaşımında bulunamayacaklarını söylediler. Resmen tarafımla dalga geçiliyor. Altı üstü tarafıma yazılı belge göndermelerini istiyorum.

Abdullah 1.349 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler