27 Ekim 2016

Kuveyt Türk Müşteri Hizmetlerine Ulaşılamıyor

Görüş öneri ve şikayetleriniz için 4443123 telefonu aradım onlarda 4440123'ü arayın dediler bense bu telefondan müşteri temsilcisine ulaşamadığım için 4443123'ü aramıştım. Bence en zor müşteri temsilcisine ulaşılamayan bankadır.

Ömer 1.079 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi28 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Sesli yanıt sistemine geçiş sağlanmıştır. Bu sebeple işlemlerinizi tuşlama yolu ile sesli yanıt sisteminden yapılmaktadır. Tarafınızla iletişime geçilmesi sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön