25 Nisan 2013 #1762432

Kuveyt Türk Masraf!

Eşimle yatırdığımız 100 küsür gramlık altını arttıralım istedik. Açtık web sitenizi ama o da ne makas adı altında alım satım fiyatlarında müthiş oynamalar var. Önce şube ardından çağrı merkezini aradım, aldığım cevabı aynen aktarıyorum; Eğer altını fiziksel olarak gram başına 1 TL keserim. Peki Neden?! Biz altın rezervlerini korumaya çalışan XXX grubundanız.


Peki bana bu kesintiyi Üsküdar şubedeki arkadaş söylemedi, eksper söylemedi, web sitenizde yazmıyor, nerede yazıyor? Ona da vardır cevapları. Hani o yaprak yaprak imzaladığın 4-6 puntoluk yazılar var ya orada yazıyordu.

İsmail 250 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz; Talebinizle ilgili 25/04/2013 tarihinde tarafınıza arama yapılmış olup konu hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde; Şubeleri, Müşteri Hizmetleri, Müşteri Memnuniyeti Merkezi, İnternet ve Telefon bankacılığı ile her zaman yanınızdadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası

  • İsmail25 Nisan 2013

    Aldığım cevabı aynen aktarıyorum: Masraf adı altında gram başına 1 TL kesinti ile ilgili bilgiyi neden vermediniz " Şubede duvarlarda yazıyor".. (Anladığım kadarıyla imza altında bile değil) Alım satım arasında makas farkı diğer bankalardan neden çok " Altın rezervlerini koruyoruz, gerçi bugün yavaş yavaş fiyatlarımız normale YAKLAŞIYOR !" Geri istersem masraf kesiyorsun, alım satım yapmaya çalışsam aradaki farkı kapatmak için bile gramının 1 TL artması lazım, ben size yatırdığım altını nasıl değerlendirebilirim?! İslamiyeti alet ettiğiniz bu ALTIN GÜNLERİ niz bence tamamiyle HAK YEME GÜNLERİNİZ... Amcalar teyzeler gelip yatırıyor, ne internet biliyor ne efektif kur... Soran yok karışan yok...Yarın bizde bir banka açalım diyoruz arkadaşlarla, var bikaç Müslüman tanıdığımız... Günün adı ise " VER ALAMA ALTIN GÜNLERİ"

  • Kuveyt Türk Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Altın alım satım arasındaki fiyat farkı ile ilgili talebinizle ilgili sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön