27 Temmuz 2017 #8981840

Kuveyt Türk Krediyi Kapattım Ama Sigorta Kesintisi Yapıldı!

Kuveyt Türk, Keçiören Şubesi Katılım Bankası aracılığı ile 22/01/2016 tarihinde ev aldım ve yine Kuveyt Türk aracılığı ile Neova Sigorta tarafından 227**445 sigorta poliçe no. ile bu eve konut sigortası yapıldı. Bir yıl geçmesi sebebiyle 21/01/2017 tarihinde de yine bu sigorta kuruluşu (Neova) tarafından 255.00 TL karşılığı, 9 taksitle konut sigortası zorunlu denilerek tekrardan yapıldı.


Bu yıl 24/02/2017 tarihinde ise borcun tamamını kapatarak bu evi başka bir şahsa tapu da satış işlemini gerçekleştirdim. Bu ev ilgili bütün işlemleri bitirmiş oldum. Bu tarihten sonra ise halen cari hesap ve cari hesapta para olmaması dolayısı ile bir arkadaşın Kuveyt Türk hesabıma para göndermesi ve bu sigorta şirketinin ise anında o parayı kendi hesabına aktarması ile halen sigorta kesintisinin devam ettiğini, ilgili Keçiören Kuveyt Türk Şubesi'yle görüşmek sureti ile anladım.


Bu zamana kadar evi satmış olduğum halde,127.00 TL civarında haksız yere kesinti yapıldığı ve ilgili birimler olan, Kuveyt Türk Şubesi ve Neova Sigorta ile görüşmeme rağmen sadece hesabıma 21.13 TL iade yapılmıştır. Bu haksız ve yersiz alınan para miktarının tarafıma iadesini arz ederim.

Nail 1.991 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi31 Temmuz 2017

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön