07 Aralık 2018
#11269541

Kuveyt Türk Kredi Kartı Limit Problemi!

Kuveyt Türk bankasından kredi kartım var. KKB limitimin ve kredi notumu da yüksek olduğunu biliyorum. Kendileriyle yıllardır çalışırım ve hiç borcum da olmamıştır. Tüm bunlara rağmen kredi kartı limitimi ısrarla artırmıyorlar. KKB ortamında limit açabilmek için başka bir bankadan kartımı iptal ettirmeme rağmen yine artırmadılar. Buralara yazmadan son bir kere daha müşteri hizmetlerine kayıt açmama rağmen buna da olumlu cevap vermediler. Ben ısrarla faizsiz sistem olmasından dolayı kalmak istiyorum fakat efendiler bizi umursamıyor.

Ali Ali 4.784 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali10 Aralık 2018

    Mesaj gönderilmiş ama içerikte nedene dair hiçbir bilgi yok. Yazılan nedene benzeyebilecek her konuda hiçbir problem olmadığını da yine en iyi kendileri biliyor. Borç-kkb-risk vs. Hiçbir konu olmamasına rağmen müşteriyi rencide ediyorsunuz. Biraz proaktif davranıp müşteriniz ile problemi çözmek yerine müşterinin küsüp gitmesini de göze alıyorsunuz. Harcamalarımı ve diğer imkanlarımı başka bankaya kaydırınca mutlu mu olacaksınız? Yapıcı davranmak istiyorsanız şöyle yaparsanız bu sonucu sağlarız şeklinde yaklaşın lütfen. Karşınızda sorunlu müşteri yok...

  • Kuveyt Türk Temsilcisi07 Aralık 2018

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Ziyaretçi Yorumları