09 Eylül
#12574614

Kuveyt Türk Kredi Kartı Limit Artırımı

E-ticarette kullanmak için Kuveyt Türk kredi kart limitimi, 10.000 TL' ye yükseltmek istiyorum ancak; "bankamızın değerlendirmesi sonucunda onaylanmamıştır" şeklinde bir SMS alıyorum. Yıllardır Kuveyt Türk kredi kartını kullanıyorum, başka hiçbir bankaya ait kartım bulunmuyor. (Bugün bir başvuru da bulundum, Kuveyt Türk'ün tutumundan dolayı) Bugüne kadar kart borcumu hep son ödeme tarihinden önce ödedim. Ancak sadece 3.000 TL limitim var ki maaşımdan bile daha düşük... Bildiğim kadarı ile maaşımın 3 katına kadar limit artırma hakkım bulunuyorken, neden bana bu kadar düşük bir limit veriyorlar anlamış değilim.

Hamza Hamza 1.164 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hamza10 Eylül

    Kuveyt Türk mazeret belirtmeksizin limit talebimi red ede dursun... Akbank a internet üzerinden kart başvurusu yaptım, aradan 1-2 saat geçtikten sonra müşteri temsilcisi beni aradı ve başvurumun onaylandığını söyledi. Cep telefonuma, Akbank uygulamasını indirmem için bir link yolladığını ve kartın kurye takibini uygulamadan yapabileceğimi söyledi. Uygulamayı yüklediğimde de kartımın sisteme işlendiğini gördüm. Üstelik hiç limit konusunda bir şey belirtmediğim halde, 9.664 TL limit vermişler. Küsuratını bende anlamadım ama bir arayıp 15.000 TL'ye tamamlatmayı düşünüyorum. Bu arada yıllık ücreti olmayan "Free" kart. Bunun üzerine yapacağım tek şey; Kuveyt Türk kartını parçalara ayırmak olacak

  • Kuveyt Türk Temsilcisi10 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Ziyaretçi Yorumları