16 Şubat
#11599830

Kuveyt Türk Kredi Kartı Elime Ulaşmadı!

İki aydır kredi kartın onaylandığı halde elime hala kart ulaşmadı. Sizleri aramama rağmen hala kart elime ulaşmadı eğer ulaşmayacaksa kartımı iptal et böyle sorunsuz bir banka görmedim. Kaç ay oldu ya kart ortada yok. Eğer bu gidişle göndermeyecekseniz kartını iptal edip hesaplarını kapatacağım bu gidişle.

Kerim Kerim 1.859 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Kerim02 Mart

    Benim bilgim olmadan kredi kartımı kime sorup iptal ettiniz Kuveyt Türk bankası Benim bilgim olmadan kredi kartımı kime sorup iptal ettiniz Kuveyt Türk bankası Benim bilgim olmadan kredi kartımı kime sorup iptal ettiniz Kuveyt Türk bankası Benim bilgim olmadan kredi kartımı kime sorup iptal ettiniz Kuveyt Türk bankası

  • Kuveyt Türk Temsilcisi18 Şubat

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Ziyaretçi Yorumları