16 Şubat 2013

Kuveyt Türk Kredi Kart Başvurum Reddediliyor!

Kuveyt Türk ilgili makamlarına ben bundan 8 sene önce ben kredi kartı aldım sizden fakat sizle avukatlık olduktan sonra 2500 tl civarında borcumu size ödedim ve ödediğim taktirde halen hesabımda borçlu olarak gözükmekte ve bu borç tutarını ne zaman silinecek hesabımda çok merak ediyorum.


Borcum olmadığı taktirde neden silinmiyor ve her kredi kart başvurduğumda neden red oluyor anlamadım. Hatta şirket sahibi olduğumda bile red ediliyor bilmek isterim sizin bankanız çok iyi ama prensibiniz çok kütü ve sizi çok şiddetle kınıyorum. Doğrusu ilgili makama arz derim ben sizden kredi ve kredi kartı almak isterdim sizinle çalışmak isterdim ama siz beni .ok mağdur ettiniz.

Erol 278 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Kredi kart borcu konulu talebinizle ilgili sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön