11 Nisan 2013 #1736757

Kuveyt Türk Kredi Faizini Ayarlayamadı!

İhtiyacım olan 110 000 tl yi ise finansman ile (katılım) almak için Kuveyt Türk Isparta şubesine gittik ve macera başladı. Ev sahibi ile anlaşmalarının olduğunu ve 1 gün sonra beni arayacaklarını söylediler. 2 gün sonra beni aradılar ve diğer katılım bankalarının üzerinde bir oran verdiler. Ben oranı düşürün deyince 3 gün sonra tekrar aradılar ve 0.71 84 ay için dediler.


Ben diğer katılım bankaları da o oranı verdi deyince ev sahibi ile görüşüp döneceklerini söylediler. 5. günün sonunda ** Bey beni aradı ve oranlarda indirim yapamadığını söyledi. Bana eğer ev sahibiniz parayı 3 değil 4 taksitte alırsa oranın 0.69 kesinlikle olacağını söyledi. 10 gün oldu ve hala çözülmedi.

Yunus 232 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bankamıza yapmış olduğunuz kredi başvurusunun sonuçlanmaması ile ilgili talebinizle hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön