20 Ekim 2016 #6734230

Kuveyt Türk Konut Finansmanı Yapılandırması Yapmadı!

21.07.2016'da konut kredisini 1.11 finansman oranıyla 60 ay vadeli kullandım. Kısa bir süre sonra faiz oranları 60 ay vadede 0.95 kere kadar düştü. Fakat Kuveyt Türk yapılandırma talebimi reddetti. Bu konuda şikayetçiyim.

İsmail 1.075 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz , Bankamızın uygulamasında kullandırılan bir kredinin oranının kredi sonlanana kadar değiştirilmemesi esastır. Piyasadaki kredi oranlarının aşağıya veya yukarıya doğru hareketi mevcut kredi portföyümüze yansıtılmamaktadır. Bu itibarla banka uygulamamızda kredilerin daha düşük veya daha yüksek oranlarla revize edilmesi mümkün bulunmamaktadır. Tarafınıza dönüş sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, deneyimli uzman kadrosu, internet bankacılığı ve 444 0 123 Çağrı Merkezi ile her zaman yanınızdadır. KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI

  • İsmail25 Ekim 2016

    Dikkat ediyorum da herkese aynı cevap veriliyor burada. Diğer bankalarla ilişiğimi kesip sadece Kuveyt Türk ile çalışma isteğim tamamen bitti. Müşterilerden ne koparırsam kardır mantığıyla bankacılık yapılmaz. Yapılandırma talebim kabul görmemeye devam ederse, başka bankaya hiç avantajım olmasa da gitmek zorunda kalacağım.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön