03 Ağustos 2013
Yorum Yap
#1938678

Kuveyt Türk Kiralık Kasa İptali!

25.06.2013 tarihinde Kuveyt Türk Ankara Ostim şubesinden kiralık kasa kiraladım. Görevli memur yıllık 200 TL ücret alındığını fakat bir yılı tamamlamadan kasayı kapatmak istediğimizde kalan paranın hesabıma yatırılacağını söylediler. Bu hafta kasayı kapatmak istediğimde kalan paranın yandığını söylediler. Bana kalan hesabıma geçeceğini söyleye memur da işten ayrılmış. Ben parayı hesabıma yatıracaklarını düşünüp iptal etmelerini söyledim.


Sonra da parayı geri vermeyeceklerini öğrenince iptali geri alın dedim. Fakat onu da yapamadılar . diğer tüm bankalar 1 sene dolmadan kasayı iptal edince kalan parayı geri veriyor. Kuveyt Türk neden vermiyor?

Cemil 1.425 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi05 Ağustos 2013

    Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bankamızdan hizmet aldığınız Kiralık Kasa için ödediğiniz ücretin iade edilmemesi ile ilgili iletmiş olduğunuz talebiniz hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler