10 Nisan 2013 #1736110

Kuveyt Türk Kesintilerin İadesini İstiyorum!

Kuveyt Türk Bankası 4025 89******** nolu kredi kartına sahibim. Bankanın Kartımdan kesmiş olduğu Kart aidatı vs. tüm kesintilerin tarafıma iadesini istiyorum.

Halil 607 Okunma

Cevaplar

 • Halil22 Nisan 2013

  Kuveyt Türk Katılım Bankası buradaki yazıma ilgi göstererek aramıştır. Yıl içine kart ücreti kesilmediğini ve geriye dönük kesilmiş kart ücretlerini veremeyeceğini ve Tüketici hakem heyetine başvurmamı söyledi. Kısacası bizden şikayetçi olmayın ve hakkınız olanı başka yerlerde alın demek istiyor. Burada hakları istismar görüyorum. Ben Tüketici hakem heyetine gitmem için işlerimi bir kenara itip sadece Kuveyt turk katılım bankasının tatminkar tutumuna karşı koymuş olacak hakkım oradan almış gibi görünsem bile iş yerindeki zaman kaybımla aynı koşullara itileceğimi düşünüyorum.

 • Kuveyt Türk Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sayın Müşterimiz; Talebinizle ilgili 10/04/2013 tarihinde tarafınıza arama yapılmış olup konu hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır. Bankamız tarafından bu yıl kartınıza yansıyan bir kart ücreti bulunmadığı için iade işlemi yapılmamıştır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde; Şubeleri, Müşteri Hizmetleri, Müşteri Memnuniyeti Merkezi, İnternet ve Telefon bankacılığı ile her zaman yanınızdadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası

 • Halil10 Nisan 2013

  Kuveyt Türk Katılım Bankası 444 0 123 numaralı telefonu ile aradı ve bugünden sonra kart ücreti olmayacağını; Fakat önceden almış olduğu Kart ücretlerini ise iade etmeyeceğini, istenilirse yasal yollara başvurmamız gerektiğini söyler pozisyon takındı. Yani sadece müşteriyi oyalayıp alınmış Kart ücretlerinin ellerinden geldikçe üstüne yatmak pozisyonundan çıkmadı.

 • Kuveyt Türk Temsilcisi10 Nisan 2013

  Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle, zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bankamızdan kullanmış olduğunuz kredi kartınıza yansıyan kart ücreti ile ilgili sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön