01 Mayıs 2013 #1773579

Kuveyt Türk İhtiyaç Kart Başvurusu!

Yaklaşık 6 yıldır Kuveyt Türk müşterisiyim, hesabımda bir çok defa yüklü miktarda para bulundurduğum oldu, şu anda e-ticaretle uğraşıyorum, satışları sürekli yükselen bir web sitem var, ayrıca satış mağazasıda açıyorum, site açma, yazılım vb sebeplerle 2012 yılında kredi kartı ödemem 2-3 ay aksadı ama 7-8 aydır düzenli ve tamamını ödüyorum.


Kart limitim düşük olduğu için sitede sattığım ürünleri firmalardan senet ile alıyorum ve senetleri kuveyt türke ödüyorum, şu ana kadar tüm senetlerimi gününde ödedim.düğün için mobilya alımında kullanmak üzere bankanın "İHTİYAÇ KART" adlı kartına başvurdum ama kabul edilmedi, adı ihtiyaç kart ama ihtiyacı olana verilmiyor !!!

F. 2.152 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Bankamıza yapmış olduğunuz kredi kart başvurusunun olumsuz sonuçlanması ile ilgili talebinizle ilgili sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön