25 Ağustos 2016

Kuveyt Türk Hesabımdan Para Aldılar!

13.08.2016' da ortak ATM'den para çekme işlemi gerçekleştirmeye çalıştım. İşleminiz gerçekleştirilemiyor diye kartımı iade etti bankamatik. Hesabıma baktığımda Kuveyt Türk hesabımdan almadığım bir parayı düştü ve aradan 7 gün sonra hesap hareketini sildi. İtiraz etmek için aradığımda 10 günlük süreçte müşteri temsilcileri tarafından yapılan hakaretler, yalanlar gidin mahkemeye verin gibi sözlerin haddi hesabı yok. İnsanların mahkeme ile uğraşmayacağını bildikleri için verin mahkemeye diyorlar.

Onur 497 Okunma

Cevaplar

  • Onur27 Ağustos 2016

    13/08/2016 tarihinde ortak ATM'den para çekme işlemi gerçekleştirirken işlem başarısız diye uyarı aldım ve ilgili rakam Kuveyt Türk hesabımdan düştü buna istinaeden aradığımda ödemeniz yapılacak şeklinde bilgi aldım ve sonraki kontrollerde baktığımda hesap hareketini silinmiş olarak gördüm. Bankaya bunu belirtmeme rağmen gerekli düzeltme yapılmadı ve tarafıma yasal haklarınızı kullanın şikayet edin gibi kelimeler kullanıldı Sikayetvar.com a daha önce yazdım tekrar geri aradıklarında aynı şeyleri söylediler. Kuveyt Türk'e yazıklar olsun islami banka diye geçinen ve kul hakkına riayet etmiyen bir banka olduğunu bir kez daha anlamış olduk yazıklar olsun.

  • Onur26 Ağustos 2016

    Tekrar arayıp aynı şeyleri değişiklik olmıycağını söyleyip yasal sürece başvurabilirsiniz dediler ve görüşme kaydını dinledik diyerek yalan söylediler.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi25 Ağustos 2016

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön