14 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10782701

Kuveyt Türk Hesabımdan Bilgim Dışında Para Çekimi!

05.07.2018 tarihinde banka kartı hesabımdan bilgim dışında 5000 TL çekim gerçekleşmiştir. Çekim yapılmasına istinaden tarafıma herhangi bir onay kodu vs. gelmedi. Hesabımdan haberim olmadan yüksek meblağ çekilmesinin ardından 2 kez ortak ATM'den para çekme denemesi yapılmış olmasına rağmen banka güvenlik sistemi bunu tespit edemeyip hesabımı bloke etmemiş olduğu gibi tarafıma bilgi de verilmemiştir. Bankaya bildirim de bulunup tüm hesaplarıma bloke koydurmuş bulunmaktayım. Ancak bankanın güvenlik zafiyeti nedeniyle oluşan mağduriyetim giderilmediği gibi bilgi taleplerim de yeterince karşılanmamaktadır.


Konu hakkındaki mağduriyetim gün geçtikçe artmakta olduğundan ve ilgili bankadan çözüme yönelik herhangi bir iş veya işlem yapılmadığından ilgili konuyu bilgilerinize sunar, mağduriyetimin giderilmesi için gereğinin yapılmasını arz ederim. BDDK ve savcılığa suç duyurusunda bulundum. Ek olarak belgelerimi PDF formatı olması sebebi ile ekleyemedim.

Neşe Neşe 1.358 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi14 Ağustos 2018

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler