11 Eylül 2013 #2005593

Kuveyt Türk Hatalı Kesilen Paranın İadesi Yapılmadı!

Ramazan bayramından önce Kuveyt Türk internet bankacılığından 3 çocuğuma kontör yüklerken, (Avea) İşlem sonucu hata oluştu mesajı aldım ve tamam tuşuna basıp ikinci kez denememde işlem problemsiz tamamlandı. 3 yükleme yaptım fakat kredi kartı bekleyen işlemde 4 yükleme vardı. Telefonla bankacılığında durumu anlattım. Yetkili problem ile ilgili kayıt oluşturdu ve bir kaç gün sonra aramamı istedi.


Aradım bayram üstü olduğu için tekrar aramam istendi tekrar aradım, fakat değişen bir şey yok ve 15-20 gün sonra tekrar aradım ilgisizliklerinden bahsettim, tekrar kayıt sonuç aynı, İnternet üzerinden mesaj yazdım sonuç aynı.

Mehmet 163 Okunma

Cevaplar

 • Kuveyt Türk Temsilcisi16 Eylül 2013

  Sayın Müşterimiz; Şikayetvar aracılığı ile ulaşan talebinizle ilgili gerekli aksiyonları almak için ilgili süreçler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlanınca sizi arayarak bigilenmeyi amaçlamış olup henüz sonuçlanmadığından sizinle irtibata geçilmemiştir. Ara bilgilendirme için bugün sizinle irtibata geçilmiş olup, talebiniz en kısa zamanda sonuçlanacak ve sonucu size tekrar bildirilecektir. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

 • Mehmet14 Eylül 2013

  Hala ne sorunum çözüldü, nede benimle diyaloğa geçildi. Önemli olan, İrtibata geçecegiz dedikten sonra görevinizi yapıp irtibata geçmektir. İşini yapmayanlardan öbür dünyada hakkımı alacagım.

 • Mehmet14 Eylül 2013

  Firma şikayetimi çözmedi, benimle diyaloğa dahi geçmedi. allah'a havale ediyorum. İyiki mebla küçük, büyük olsaydı vay benim halime. Şikayet var ekibine teşekkür ederim. Kuveyt Türk yöneticilerinide işini yapmaya davet ediyorum. Bu dakika ile Kuveyt Türk Kredi kartı kullanıyorum. Selamlar.

 • Kuveyt Türk Temsilcisi11 Eylül 2013

  Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İnternet şubesinden yapmış olduğunuz TL yükleme işleminde kartınızdan fazla tutar çekilmesi ile ilgili talebiniz hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön