06 Eylül
#12560804

Kuveyt Türk Haksız Kazanç Sağladı

Ben Kuveyt Türk'ün Senin Bankan diye olan yapılanmasına geçiş yaptım ve Kuveyt Türk şube müdürünün sallaması yüzünden girişim 10 gecikmeli olarak bayrama denk geldi ve ben hem ona sinirlendim altını sattım ve hem de geçişim yapıldığında TL oldu hesabım. Neyse bayrama denk geldi ve nakit ihtiyacım oldu ve diğer banka ATM'lerinden ücretsiz ayda 3 kere para çekebileceğim söylendi ve ben müşteri hizmetlerini aradım ve ATM'leri bozuk ve gelin yapın dediğimde yapmadılar bayram bitene kadar ve daha sonraki aramalarında diğer banka ATM'lerinden ücretsiz para çekebileceğim söylendi ve birinden 20,9 TL diğer banka ATM'sinden 5,61 TL kesinti oldu ve çekmeden önce ücret çıkıyor ama siz kesmiyor diyorsunuz dedim ama adamlar bana kesilse de iade edileceğini söylediler.


Birkaç gün içinde neyse ben zaten 3 yıldır Kuveyt Türk müşterisiyim ve kredi kartım sağlam kartım hesabıma bağlı ve tek kartla hesabımla alakalı işlemde yapıyorum senin bankana geçiş yaptığımda da kredi kartımın değişmeden kullanabileceğimi ve işlemlerimi yapacağımı söylediler tamam dedim zaten diğer banka ATM’sini kullanırken sağlam kartı taktığımda hesabımla ilgili işlem yaptım ve hesabımdaki parayı çektim ve çekmeden önce defalarca sordum hem de birkaç kere aramıştım konuyla alakalı neyse birkaç gün sonra param iade edilmedi ve benden tekrar kayıt oluşturdular. Neyse yine iade edilmedi sonuç çıktı beyefendiler aramıyorlar ve mesajda bana kredi kartı ile çekim yapılmış diye açıklama yapıyorlar arıyorum bunları yok biz bakmıyoruz yok müşteri memnuniyetini 444 3 123 arayacaksın diyorlar ve orayı aradığımda da çalışma saatleri kötü bir şekilde ve ulaşılması mesai saatleri harici imkansız neyse bir şekilde ulaştım ve tekrar kayıt oluşturdular ve ben onlara tekrar tekrar söyledim ben hesabıma bağlı kredi kartımla işlemi hesabımdan yaptım kredi kartından para çekmedim ve sizin elemanlar bana hesabınıza bağlı kredi kartı ile işlem yaparsanız paranız iade edilmez diye söylemediler.


Kayıtları dinleyin dedim zaten bilsem ben neden faiz niteliğinde bir kesinti ile çekim yapayım ki hem de kredi kartı ile çekimden dolayı ve dedim sonucu bana mesaj atmasından ve telefon ile arayıp bildirsinler dedim ama nafile gene bildiklerini okudular ve mesajla aynı şeyleri yazıp yollamışlar. Kuveyt Türk insanları islami banka diye kandırıp faize bulaştırıp haksız bir işlem yaptırıp haksız kazanç sağlıyorsunuz ve ben verdiğiniz o hediye altınları 2 yıllık olan parayı bile kullanmam.

Himmet Himmet 2.749 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Himmet10 Eylül

    Eğer benden haksız yere yaptığınız faiz niteliğindeki kesinti iadesini yapmazsanız helal paramı sizi cumhurbaşkanına kadar şikayet edeceğim

  • Kuveyt Türk Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Ziyaretçi Yorumları