18 Ekim 2018
Yorum Yap
#11043621

Kuveyt Türk Biraz Profesyonel Olun Artık

6 ay gibi bir süredir hesabımda bloke bulunmakta. Aynı dönem 2 bankada hesaplarıma bloke koymuştu. ** ve ** bu iki banka paramı iade ederek hesaplarımı kapattılar Kuveyt Türk neyin peşindeyse paramı vermemek için direniyor. Hakkımda herhangi bir yasal takip yok açılmış bir dava yok ne gereksinimle blokemi kaldırmayıp mağdur ediyorsunuz insanları. Ben bunun altında art niyet arıyorum ya da profesyonel değilsiniz. Yapamıyorsunuz bu işi.


2 gün içinde param iade edilmezse tazminat davası açacağım bankanıza. Mağduriyetimizin cezasını fazlasıyla alacağım. Devlet bankası paramı veriyor. Başka özel bankada paramı iade ediyor. Siz direniyorsanız vermemek için demek ki sizde bir şeyler yanlış işliyor. 2 gün içinde paramı verip hesaplarımı kapatın.

Doğukan Doğukan 2.910 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi18 Ekim 2018

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler