01 Kasım 2016 #6833757

Kuveyt Türk Bilgim Olmadan Adıma Hesap Açılmış!

Kuveyt Türk bilgim olmadan adıma hesap açmış ve bu durumu müşterilerinden birinin hesabıma yanlışlıkla para yatırması ile ilgili şubenin tarafıma telefon açması sonucu öğrendim. Bilgim ve iznim olmadan açılan hesabın bir an önce kapatılmasını sistemde kişisel bilgilerimin iznim olmadan nasıl kullanıldığını şube çalışanına sormama rağmen şube çalışanı hala yanlış yatan paranın derdinde idi.


Şubeden ve çalışandan şikayetçiyim. BDDK ve gerekli mercilere durumu ileteceğim. Şube çalışanı telefonda konuşma adabını öğrenememiş sorunumu çözmeden telefonu suratıma kapattı. Kapısından bile girmediğim bankada nasıl hesabım olabiliyor.

Fatma 1.057 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön