15 Ekim 2016 #6694867

Kuveyt Türk Bilgi Vermeden Hesaptan Tahsilat Yapıldı!

Kuveyt Türk hesabımdan bana bilgi verilmeden 3 kez sigorta tahsilatı yapılmış. Müşteri hizmetlerini aradım, "paramı iade edin" diye beni sigorta firmasına yönlendirdiler. Sigorta firmasını aradım, onlar da "Kuveyt Türk'le görüşmeniz gerekiyor" dediler. Bana bilgi vermeden hesabımdan tahsilat yapılmasına ne denir? Habersiz birisinin parasını almak gibi. Hayat size güzel. Ben Kuveyt Türk'ten habersiz banka kasasından para alsam bunun karşılığı nedir? Ayrıca banka ve sigorta şirketi işini bilmiyor ki ikisi de birbirinin üzerine atıyor konuyu. En iyi bildiğiniz müşteriye haber vermeden hesabından para tahsil etmek galiba. Haberim olmadan param kesilmiş.

Selçuk 1.037 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk05 Kasım 2016

    Halen param iade edilmedi. Hatta bu ay da sigortanin iptali için banka şubesine dilekçe vermiş olmama rağmen benden habersiz yeni bir tahsilat daha yapılmış. Haram olsun benden habersiz hesabımdan aldığınız paralar.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi15 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön