09 Eylül
#12573996

Kuveyt Türk Benim Bankam Evrakları Kurye İle Gelmiyor

Kuveyt Türk internet şubesinden Benim Bankam için başvurdum. Hesap açılışı için imza alınacağı ve bazı evrakların adresime geleceği söylendi. Ama gerekli evraklar kurye ile hala gelmedi. Kuryeyi aradığımda kimseye ulaşamıyorum. Sürekli otomatik randevu ile tarih veriliyor ama evrakları getiren yok. Sorunla ilgilenilmesi gerekmektedir.

Alp Alp 705 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Alp12 Eylül

    Sorunum hala çözülmedi, şikayeti yazdıktan sonra Kuveyt Türk tarafından sorunun en kısa zamanda çözüleceğine dair bir sürü sms aldım. Sonra kurye firması sms attı ve 12 Eylül teslimat yapılacak dedi. Ama hala teslimat yapılmadı. Siz bu kurye firmasıyla müşterilerden çok şikayet alırsanız ben siz diyeyim.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Ziyaretçi Yorumları