22 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10469718

Kuveyt Türk Bankası ATM Kartımı Vermiyor

Kuveyt Türk bankaATM kartımı 20 gün olmasına rağmen göndermiyor ATM kartımı istedim 3 gün kuryeye verildi diye mesaj geldi bekledim kart gelmeyince Kuveyt Türk bankasını aradım ATM kartım 20 gün oldu gelmedi dedim dedim şu an kart basmıyoruz dediler peki ne zaman gelecek dedim belli değil dediler mağdur oluyorum dedim hiçbir şey yapamayız dediler bir ATM kartı 20 gündür gelmiyor ve ne zaman geleceği de belli değil böyle ciddiyetsizlik söz konusu mağdurum.

Yusuf Yusuf 1.484 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf04 Haziran 2018

    Kuveyt Türk bankası 1 ay olmasına rağmen ATM kartımı vermiyor gerekçe olarak kart bitmiş diyorlar daha önce de şikayet ettiğim halde hiç umursamadılar utanmadan kart bittiğini söylediler bankaya 1 aydır kart yok yalan. Konuşuyorlar hangi banka kart yok der bunlar hem yalancı hem utanmaz hiçbir şekilde sorun çözmeye çalışmıyorlar. Başka alternatif bankalar var Kuveyt Türk gibi yalan konuşmuyorlar müşterisini mağdur etmiyorlar 1.albaraka Türk. 2 Türkiye Finans. 3 zirat finans. Bundan sonra bu bankaları tavsiye ediyorum değerli okurlara Kuveyt türklen çalışmayın mağdur olursunuz saygılar.

  • Yusuf22 Mayıs 2018

    Kuveyt Türk bank 20 gündür ATM kartımı göndermiyor üçüncu günü kartınız kuriyeye verildi diye mesaj geldi müşteri hizmetlerini arıyorum kartı daha basmadık diyor şikayet var şikayet ediyorum beni arıyorlar verdikleri cevap şu bankamızda kart kalmamış ne zaman geleceği belli değil böyle komik bir olaylan ilk defa karşılaşıyorum bankada kart kalmamış sanki markette ekmek bitmiş ne zaman geleceği de belli değilmiş hem mesaj geliyor kart kuryede ortada kart yok belkide başkasına verdi Kuveyt Türk birde utanmadan beni arıyorlar sanki sorunu çozmüşler gibi utanmadan aynı şeyleri söylüyorlar mağduru giderme gibi bir dertleri yok bunların.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi22 Mayıs 2018

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler