12 Eylül
#12591891

Kuveyt Türk ATM'de Para Sıkışması

Kuveyt Türk'ten anlaşmalı banka olarak PTT ATM lerinden komisyon ödemeden işlem yapabilirsiniz diye bildirim geldi. 02/09/19 tarihinde PTT ATM sinden kendi hesabıma yüklü miktarda para yatırırken ATM de tüm param sıkıştı hesabıma geçmedi. Anında Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim. Günlerdir yetkililerle görüşüyorum. Çözümlenecek efendim karşı kurumdan bekliyoruz deyip beni oyalıyorlar. Maksimum 15 gün içinde sonuçlanır diye bilgi veriyorlar. 15 gün dolmadan işlem yapmamaya yemin etmişler gibi kimsenin işlemi hızlandırmaya rızası yok. Her gün arıyorum durumu öğrenmek için hep beni bekliyoruz deyip öteliyorlar. Geciken faturalarımın, ödemelerimin faizini talep ediyorum. Müşteri memnuniyeti derken memnun olmaması için ellerinden geleni yapıyorlar. Paramı iade etmeyi geciktirerek kullanma hakkını elde etmeniz hiç uygun değil. Gecikmeden doğan faizi bana ödemelisiniz.

Sibel Sibel 1.821 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

 • Sibel23 Eylül

  21 gün oldu ve benim paramı iade etmediniz. Açıklama bekliyorum

 • Sibel15 Eylül

  Telefonla görüştüğüm yetkili mutabık olunduktan sonra 15 iş günü diyor? Siz dalga mi geçiyorsunuz benimle! 2 eylül de olayı yaşıyorum 2 dakika geçmeden bildirim yapıyorum 6sinda mutabık oluyorsunuz ve 15 iş günü dolmadan ödememe ihtimalini iletiyorsunuz. Bu nasıl müşteri odaklı bir hizmettir? Nerede müşteri mağdur etmeme politikası? Nerede memnuniyet?

 • Sibel13 Eylül

  Müşteri Memnuniyeti Merkezinize bildirdim. 11 gün oldu ve hala atm de sıkışan param iade edilmedi. Bekleme sebebimi öğrenebilir miyim?

 • Sibel12 Eylül

  05/09/19 tarihinde 680241 numaralı bildirim 06/09/19 tarihinde 680675 numaralı bildirim09/09/19 tarihinde 680241 numaralı bildirime ilave 10/09/18 tarihinde 681900 numaralı bildirim yaptım. Hala çözüm için neyi bekliyorum? Karşı taraf mutabakatı 06/09/19 tarihinde verdi. Siz Kuveyt Türk olarak neden beni bekletiyorsunuz? Geciken her gün için faiz talep ediyorum. Ben sizin yüzünüden geciken her faturam için ödemem için faiz ödeyeceğim. Sizde beni mağdur ettiğiniz için gecikme faizimi bana ödeyiniz lütfen!

 • Kuveyt Türk Temsilcisi12 Eylül

  Şikayet kaydını, Bankamızca 683048 numaralı bildirim ile takip edilmektedir. En kısasüre içerisinde tarafınıza cevap verilecektir.

 • Sibel12 Eylül

  Günlerdir görüşüyorum. Kayıt altına alıyorsunuz bilmem kaçıncı kayıt. Çözüm nerede? Ben kayıt altına alınan ama çözüme ulaştırılan bir cevap bekliyorum. Beklediğim günler için günlük faiz talep ediyorum. Her merciye şikayetimi yapacağım. Müşteri memnuniyeti başlığı atıp politika koyup uygulamıyorsunuz.

 • Kuveyt Türk Temsilcisi12 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

Ziyaretçi Yorumları