07 Eylül 2015

Kuveyt Türk ATM Paramı Vermedi, Çekildi Gözüküyor!

Paramı çekmek için ATM'ye gittim kartı yerleştirdim şifremi girdim her şey normal ilerliyordu. Sonra para çekme bölümüne bastım ve çekeceğim miktarı yazdım onayladım paranız hazırlanıyor para sayma başladı ATM'den acayip sesler gelmeye başladı daha gürültülü para sayıyordu sonra para verme haznesi açıldı ama para almam için parayı itmedi öyle bekledi.


Bende şaşırdım sonra kapandı ekrana bir yazı geldi parayı almadığınız için kasaya geri koyuluyor yazdı sonra kartımı iade etti ve şaşırdım. Hemen telefondan mobil şube uygulamasına baktım param çekilmiş gözüküyor. Müşteri hizmetlerini aradım form oluşturduk düzeltilecektir dediler. Lütfen yardımcı olun, param geri yatırılacak mıdır?

Emre 815 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi07 Eylül 2015

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön