25 Nisan 2013

Kuveyt Türk Altın Alım Satım Fiyatları Arasındaki Fiyat Farkında Fahiş Artış!

3 yıldır hesabım var ben de aynı sorundan şikayetçiyim. 2 senedir Kuveyt Türk müşterisiyim. Yaklaşık 8-10 aydır altın hesabım var. Yüklü miktarda altınım var. İlk zamanlarda Kuveyt Türk'e altın hesabı açmayı seçmemin sebebi aradaki takas farkının 60-70 kuruşlar da olmasıydı.


Şimdi geldiğimiz durumda yaklaşık 2-3 haftadır bu fark 1, 70 TL lere gelmiş durumda ve ihtiyaç anında satmak istesek çok daha büyük zararla satmak durumunda satacağım. Eğer bu farkın bu kadar çok olacağını bilmiş olsaydım, faizli bankalara, ancak takas farkının şu an bile 80 kuruşu geçmeyen bankalara yatırırdım. Ya altınlarımı fiziki olarak komisyon almadan bana iade edin, yada alış-satış düzeltin.

Habip 180 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Altın alım satım arasındaki fiyat farkı ile ilgili talebinizle ilgili sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön