25 Nisan 2013

Kuveyt Türk Altın Alım Satım Fiyat Farklı!

3 yıldır kullanmış olduğum Kuveyttürk gram altın hesabımı ilk açtığım zamanlar 60 kuruş gibi olan fiyat farkı bugün 1,70 TL'lere kadar varmış durumda. Bir arkadaşımızın şikayeti sayesinde fark 1 TL'ye indirilmiş. Fakat bu fark hala fazla. Bankalar arası alış satış fiyat farkı 0.80 TL'lerde. Birtakım takım hassasiyetlerimizden dolayı büyümesini istediğimiz finans kurumu bu politikayla müşterilerini üzmektedir.

Lütfen en yakın tarihte gelişmelere paralel olarak fiyatlarınızı düzenleyiniz. İlk zamanlar 0.60 TL gibi masraf farklarıyla gram altın alanların , ellerindeki metayı bozdurmak istediklerinde ne kabahati var ki, daha fazla masraf farkı vermeleri gerekiyor.

Ufuk 462 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Altın alım satım arasındaki fiyat farkı ile ilgili talebinizle ilgili sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön