26 Temmuz 2016

Kuveyt Türk Adrese Teslim Edilemeyen Kredi Kartı.

Yaklaşık 20 gün önce kredi kartı başvurusu yaptım ve onaylandı. Fakat geçen zaman içerisinde kredi kartı tarafıma ulaştırılamadı. 3-4 defa müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen kurye size yönlendirildi, şu an dağıtımda gibi cevaplar alıyorum.

Kendilerine şu tarihte adresime getirilmesini istiyorum dememe rağmen ne gelip giden ne de arayan soran yok.

Aktif İleti'ye de ulaşmak ve takip yapmak mümkün değil. Birkaç gün içerisinde tarafıma ulaştırılmaz ise bütün talimatlarımı iptal edip hesabıma ve kredi kartımı kapatacağımı bildiririm.

Adem 350 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza ulaşan bildiriminiz ile ilgili dönüş sağlanmıştır. Vakit ayırarak görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

  • Adem27 Temmuz 2016

    Sorun tarafımdan çözülmüştür. kredi kartını iptal ederek.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi26 Temmuz 2016

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön