20 Kasım 2014

Kuveyt Türk Adıma Olan Takibin Kaldırılması!

13 05 2014 tarihinde ödemiş olduğum kredi kartı borcunun sistemde kapatılmış göründüğü halde kartın hala aktif olmaması ve adıma diğer bankaların sisteminde takipte görünmesi. Kartı aldığım Van şubesinde çalışan personelin kartın takibinin 45 gün veya 60 gün içerisinde kalkacağını söyledi.

Şu anda ise tam kartın ödemesinin yapıldığı tarih ve şu anki tarih arasında tam 7 ay geçiyor ve hala takip görünüyor. Acil kredi ihtiyacım olduğu halde diğer bankalar takip yüzünden geri çeviriyor. Ben kendim bulunduğum ildeki tüm bankaları gezdim ve sordum hiçbir banka böyle değil sadece bu sorun şu an maaş aldığım bu bankada var. Acil kredi ihtiyacım var lütfen. Gereğinin yapılmasını arz ederim...

Osman 1.559 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi20 Kasım 2014

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön