12 Ağustos 2016

Kuveyt Türk Yasal Haklarımı Hiçe Sayıyor...

Kuveyt Türk kredi kartım ile internet üzerinden bir firmadan 40.000 TL tutarında elektronik ürün siparişi verdim. Ancak bir süre sonra firma kapandı. Uluslararası bankacılık kurallarının tarafıma sunmuş olduğu haklar çerçevesinde harcama itirazında bulundum. Ancak yetkili Z**** denen adam bende kargo takip numaraları göndermeden itirazınızı işleme almayacağım diye bir cevap döndü.

Kamuoyuna soruyorum kargo takip numarasını ürün gönderecek sitemi sağlar yoksa ödeme yapan müşterimi. Normal şartlarda firma ürünü kargoya verir ve daha sonra kargo takip numarası alıp müşteri ile paylaşır. Z**** denen adam işlemi yapmamak için benden kargo takip numarası istiyor. Şunu anladım Kuveyt Türk bankası islami bir banka değil yanıltıcılarla ortak iş yapıp müşterisinin parasını paylaşıyor.

Mehmet 340 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 28 Ekim 2016

    Kuveyt Türk harcama itirazımla ilgili başvurumu uluslararası bankacılık kuralları gereği işleme aldığını müşteri memnuniyet yetkilisi ebrar hanım, müşteri memnuniyet yetkilisi yasemin hanım aracılığı ile bana bildirdi. Defalarca bir aksaklık eksiklik olmasın diye tekrar tekrar kendilerine bağlanarak işleme alındığını teyit ettik. Aradan 3 ay geçti banka bana işlemin başlatılmadığını kendilerince iptal edildiğini şube aracılığı ile bildirdi. Bankadan ses kayıtlarını da alarak tüketici hakem heyetine ve başka platformlara da şikayette bulunacağım. Bu banka terbiyesiz üçkağıtçı yalancı bir bankadir. İslam ile yakından uzaktan ilgisi yoktur.

  • Mehmet 12 Ağustos 2016

    Yalandan size dönüş sağlayacağız demeyin hiç 10 gündür size başvuru yapıyorum her kanalınızdan irtibat kurarak, işlemi sürüncemeye götürmek için atmadığınız takla kalmadı vicdansız banka.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön