08 Nisan 2015

Kuveyt Türk Yapılan Havaleyi Haksız Bir Şekilde Elinde Tutuyor.

Kuveyt Türk ile yurt dışında Türkiye'ye havale yapmaya geçen yaz başlamıştım. Bazen annemin, bazen kendi hesabıma bu tarihe kadar 7'den fazla havale gerçekleştirdim. Her seferinde, aynı gün hesabıma geçti. 6 Nisan 2015 tarihinde gerçekleştirdiğim havale ise İngiliz bankası tsb nin onayına rağmen hala hesabıma geçti.

İzmir Çankaya şubesindeki çalışanlara yarın onaylanmış bir uçağım olduğunu belirtmeme rağmen, bunun onların sorunu olmadığını, havalenin gelmesi için ne kadar süre beklemem gerektiğini sorduğumda da bununla ilgilenemeyeceklerini söylediler. Benim için hem uçak bilet kaybı oldu hem de boşu boşuna çirkin bir tartışmanın içine girdim. Yarın da ellerinde pound olmadığını bahane eder.

Umit 582 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi08 Nisan 2015

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

  • Umit 08 Nisan 2015

    'Hala hesabıma gecmedi ' olacak otomatik klavye yanlış tamamlamis.

  • Umit 08 Nisan 2015

    'Hala hesabıma gecmedi' olacak otomatik klavye yanlış yazmis.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön