Kuveyt Türk Senin Bankan Hoşgeldin Araması...

Osman E. |

Aylar önce üye olduğum Senin Bankan hizmetinin kitapyurdu kampanyasını kullanmak için işlem yapmaya çalıştım. Ancak bu işlemi gerçekleştiremedim. Müşteri hizmetlerini aradığımda hoş geldin araması yapılması gerekiyor dediler. Bu nasıl bir saçmalık? Başvurumu yapmışım, kartı da almışım neden aramalarını beklemek zorundayım? Üstelik Eylül ayında yapmıştım başvuruyu. Kart da en az 2 aydır elimde. Bu süre zarfında herhangi bir arama gerçekleşmedi. Bu yüzünden kitapyurdu'nda ki kampanyayı kullanamıyorum, çünkü bugün son gün.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman E.
  17 Ocak
  20:11

  Ayrıca burada yazılanın aksine şikayetimle ilgili benimle herhangi bir şekilde iletişime de geçilmemiştir.

 • Osman E.
  17 Ocak
  20:10

  Evet şikayetin üzerinden geçen bir hafta içerisinde sorunum düzelmediği gibi, artık nur topu gibi bir sorunum daha var diyebilirim. Hoş geldin araması saçmalığını getiren sevgili Kuveyt Türk, şimdi de kartıma engel koymuş. Bu engel öyle bir engel ki,; para yatırılıyor, ama çekilemiyor. Yani kampanyadan faydalanmak için yatırdığım parayı kullanamadığım gibi geri de alamıyorum. Bununla ilgili 2 gün önce tekrar müşteri hizmetleri aradım ve ertesi gün sorunun düzeleceğini söylediler ancak bugün bankamatikten de, internet bankacılığıyla da denedim ama yine de işlem yapamadım.

  Sonuç olarak Finansbank'ın Enpara.com atılımını gören Kuveyt Türk, ben de yaparım lan bunu demiş ancak, nefesi yetmemiş.

 • 11 Ocak
  10:12

  Sayın Müşterimiz,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır.

  Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz.
  Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.