21 Temmuz 2016

Kuveyt Türk Sale Plus Kredi Kartımdan 3 Farklı ADSL Fatura Ödemesi Yapılmış.

Kuveyt Türk internet bankacılığı menüsüne giriş yaptığımda kredi kartımla ilgili yaptığım harcamaları kontrol ederken 3 farklı firmanın ADSL faturasının bilgim dışında ödemesi yapılmış olduğunu gördüm. İlk ödeme 19 Temmuz 2016 salı günü TTNET ADSL Ankara için 52,25 TL ve ikinci ödeme ise TurkNet iletişim İstanbul TR adına. 20 temmuz 2016 çarşamba günü 74,60 TL. Son ödeme ise adını bile ilk defa duyduğum Millenicom Telekominikasyon İstanbul TR firması için 23,34 TL şeklinde olmuş.

Banka müşteri servisini aradım hemen kartımı iptal ettiler ve harcama itiraz formu gönderdiler, doldurup gönderdim. Şu bir gerçek ki fatura ödemesi yapılırken tarafıma herhangi bir uyarı gelmemiştir. Kartım sürekli yanımdadır. Bu işlemleri kim, nasıl yapmıştır. Bir güvenlik açığımı var? Kuveyt Türk'ün bu durum hakkında şahsımı doyurucu bilgilerle bilgilendirmesi, mağduriyetimi gidermesini talep ediyorum.

Harun 489 Okunma

Cevaplar

  • Harun 02 Ağustos 2016

    Kuveyt Türk bankası Mağduriyetimi 10 gün içinde gidermiştir.

  • Harun 28 Temmuz 2016

    Bugün itibariyle (1hafta oldu) banka beni aradı. Bilgilendirdi. Araştırmalarının devam ettiğini ve mağdur edilmeyeceğimi söylediler.neticeyi bekliyorum.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi21 Temmuz 2016

    Sayın Müşterimiz, Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır. Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön