03 Mayıs 2013

Kuveyt Türk Reklam Ve Bilgilendirme!

Kuveyt Türk bankası kredileri zamanında yüksek oranlarla veriyor. En başta yapılandırma olmadığını özellikle de belirtmiyor. Bu durumdaki insanlardan topladığı paraları kar olarak açıklıyor. (Örneğin 2012 Yılı için 250 Milyon lira kar açıklamıştır.)

İnsanlara eziyet edercesine yüksek orandan kullandırttığı kredinin gelirini kar olarak açıklaması etik değildir. "Görüşleriniz bizim için değerlidir. Sağlam Bankacılık." vs gibi sloganlar inandırıcı değildir. Bankanın müşteri memnuniyet hassasiyeti yoktur.

Hüseyin 218 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz; Talebinizle ilgili 03.05.2013 tarihinde tarafınıza arama yapılmış olup konu hakkında detaylı bilgi paylaşılmıştır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde; Şubeleri, Müşteri Hizmetleri, Müşteri Memnuniyeti Merkezi, İnternet ve Telefon bankacılığı ile her zaman yanınızdadır. Kuveyt Türk Katılım Bankası

  • Hüseyin 03 Mayıs 2013

    Çözüm yok. Cevap hep aynı. Banka ilgilenmiyor. Basit geçiştirmece cevaplar. Müşterinin varlığı ile yokluğu arasında banka için hiç bir fark yok. Sakın önünnden bile geçmeyinn! İlgi alaka sadece telefonla arayıp yapamıyoruz deyip kapatmak.

  • Kuveyt Türk Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz; Kullandığınız krediye ilişkin yapılandırma yapılmaması ile ilgili talebiniz hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön