Kuveyt Türk Poliçem Olduğu Halde Bir Poliçe Daha Yaptı.

Zahit B. |

Her sene yenilenen dask poliçem ile ilgili bir mesaj geldi, dask poliçemin otomatik yenileneceğine dair. Buraya kadar her şey normal fakat yenilenmesi tam bir ayı aldı hatta geçti. Bu süre zarfında kiracım değiştiği için elektrik, su işlemleri için dask poliçe numarası istedi benden. Güncellenen bir poliçem olmadığı için kendim yaptırmak zorunda kaldım.

Bunun üzerinden zaman geçtikten sonra banka bana poliçemin 90 tl karşılığında yenilendiğini belirten bir mesaj gönderiyor. iptalini istediğimde sadece kendi bankalarında kendi şartları adı altında yenilenebileceğini söylüyor. Zamanında yapmamalarının cezasını da ayrı ödüyoruz. Poliçemin bir an önce iptalini talep ediyorum.

Etiketler :

Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  16:40

  Sayın Müşterimiz,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır.

  Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz.
  Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.

 • 15 Ağustos
  09:28

  Sayın ZAHİT B.,

  Talebiniz kayıt altına alınmıştır. Tarafınıza dönüş yapılacaktır.


  Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, deneyimli uzman kadrosu, internet bankacılığı ve 444 0 123 Çağrı Merkezi ile her zaman yanınızdadır.  KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI