03 Nisan 2013

Kuveyt Turk Para Bana Transfer Edilen Parayı Bulamıyor!

19 martta bana Ukrayna'dan gönderilen para transferi bir türlü hesabıma düşmüyor. Konu ile ilgili gönderilen banka ile iletişim kurdu. Gönderilen tutarın Bankama iletildiğini teyid ettiler. Ve bunu bankamın bana verdikleri numara ile bulabileceklerini söylediler. Aynı şekilde daha önce 2 kez transfer gerçekleştirildi.

3 gün içerisinde geliyordu. 444 0 123ü aradım. Kendileri bunu kontrol edemediklerinden bankanıza gidin dediler. Bankayada gittim fakat bulamıyorlar.Gerekli araştırmanın yapılmadığını düşünüyorum.

Dikkat ettiğim üzere Sikayetvar.com üzerinden cevap yazan Kuveyt Türk çalışanları herkese aynı cevabı yazıyor. Bu şekilde bana cevap verip konuyu sakın kapatmaya çalışmayın lütfen.

Anıl 127 Okunma

Cevaplar

 • Kuveyt Türk Temsilcisi29 Temmuz 2013

  Sayın Müşterimiz; Para transfer işleminin gerçekleşmemesi ile ilgili talebinizle hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır.Talebinizin inceleme sürecü devam etmektedir. Bankamıza gösterdiğiniz ilgi ve anlayış için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

 • Anıl 27 Temmuz 2013

  Gene aynı şey söyleniyor ama umrunuzda değil. Şubenizde hiçbirşeyden anlamıyor sizde..

 • Kuveyt Türk Temsilcisi26 Temmuz 2013

  Sayın Müşterimiz; Talebiniz ile ilgili en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Kuveyt Türk Katılım Bankası

 • Kuveyt Türk Temsilcisi03 Nisan 2013

  Sayın Müşterimiz; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Ukrayna'dan bankamızdaki hesabınıza gönderilen para transfer işleminin gerçekleşmemesi ile ilgili talebinizle hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön