18 Mart 2013

Kuveyt Türk Mobil İmza Sorunu!

2 haftaya yakın bir süredir. Mobil imza kullanarak Kuveyt Türk bankası internet şubesine girilemiyor. Bunun nedeni olarak Turkcell den aldığım bilgiye göre Turkcell ile banka arasında hizmet bedeli ödemesinden kaynaklanan bir sorun varmış. Turkcell kuveyt Türk bankasına mobil imza hizmetini durdurmuş.

Bunun zararı da benim gibilere dokunuyor. internet şubesine giremiyorum. Bankanın Turkcell'e ödeyecek parası mı yok? Mobil imza kullanılmaya başladıktan sonra başka bir şekilde internet şubesine girme şansıda bulunmuyor. Banka sistemi tüm diğer yolları anında otomatik olarak kapatmış. Bu sorunun giderilmesi gerekiyor.

Ahmet 236 Okunma

Cevaplar

  • Kuveyt Türk Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Ahmet Nevzat Güven; Bankamız adına ilettiğiniz talepleriniz bizler için çok değerlidir. Öncelikle,zaman ayırıp bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İnternet şubesine giriş için kullandığınız mobil imza ile ilgili talebiniz hakkında sizinle irtibata geçilerek gerekli işlemler yapılacaktır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz. Kuveyt Türk Katılım Bankası

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön