Kuveyt Türk Kuveyt Türk Pos Vermiyor!

Cihan A. |

3 gün önce Kuveyt Türk Kızılay şubesinden pos başvurusu yaptım, bugün şubeye arayarak pos başvurumla ilgili bir bilgi almak istedim. Ancak müşteri temsilcisi. Pos başvurumun kabul edilmediğini söyledi. Sebebi ise cep telefonu satışı yapıyor olmammış. Bu kadar saçma bir sebebi ilk defa bankanızdan duydum. Ben sadece cep telefonu satışı yapmıyorum aksesuar telefon tablet ve aynı zamanda teknik servis hizmeti veriyorum. Madem pos vermiyorsunuz neden hem bireysel hem kurumsal hesap açıp ATM kartını verdiniz. Her neyse bu saatten sonra bankanızın önünden geçmem lütfen hesaplarımıda kapatın birde size hesap işletim ücreti vs. parası ödemek istemiyorum.

Etiketler :

Pos Başvuru Pos Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan A.
  07 Ağustos
  19:02

  Buraya mesaj attığım gün beni aradılar talebiniz alındı ancak şuan ne arayan ne de soran var. Sorunum halen çözülmüş değil.

 • 31 Temmuz
  11:40

  Sayın Müşterimiz,

  Tarafımıza iletmiş olduğunuz talebiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa süre içerisinde iletişim bilgilerinizden sizinle görüşme sağlanacaktır.

  Görüş, öneri ve talepleriniz için 444 3 123 numaralı telefondan Müşteri Memnuniyeti Merkezimizle görüşebilirsiniz.
  Kuveyt Türk Katılım Bankası tüm bankacılık işlemlerinizde, internet ve telefon bankacılığı, şubeleri ve müşteri hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.